Η Φλόγα της Αγάπης και της Αλληλεγγύης της 21ης Πανελλήνιας Λαμπαδηδρομίας Εθελοντών Αιμοδοτών θα βρίσκεται στα Χανιά την Τρίτη 29 Αυγούστου 2023 και σας περιμένουμε όλους!
Μια όμορφη συνδιοργάνωση με το Δήμος Χανίων - Municipality of Chania και την Παραδοσιακή Στράτα παρουσιάζοντας χορούς του χθες συνδέοντας την παράδοση με τον εθελοντισμό!
Η πορεία της θα ξεκινήσει από το Νεώριο Μόρο στο Ενετικό Λιμάνι, στις 19:30 μαζί με το Παραδοσιακό δρώμενο Στράτα.
Τον βωμό θα ανάψουν οι αθλητές του τμήματος ΚΑΝΟΕ ΚΑΓΙΑΚ και ΤΕΑ του Ν.Ο.Χ.